Chance registrace a platební metody – online sázková kancelář

Sázková společnost Chance funguje i online a nabízí svým zákazníkům možnost vsadit si na celou řadu sportů, zápasů a turnajů. V tomto článku se podíváme na proces registrace a bonusy s registrací spojené.

Sázková společnost Chance registrace a vytvoření účtu 

Postup při registraci – sázková kancelář chance:

 • zobrazení webu sázkové společnosti Chance
 • zahájení registrace – kliknutí na tlačítko “Registrace”
 • vyplnění formuláře a uvedení osobních údajů
 • ověření emailu a telefonního čísla
 • první chance přihlášení
 • dočasný účet dokončen – pro vytvoření trvalého účtu je nutné ověřit identitu na pobočce

Základním krokem před tím, než budete moci aktivně naplno sázet na stránkách nebo i v aplikaci sázkové společnosti Chance, je registrace a vytvoření hráčského účtu. Celý proces registrace není náročný a nezabere vám moc času. Jednoduše zadáte do prohlížeče chance.cz a na webových stránkách Chance klikněte na tlačítko “Registrace” a můžete začít vyplňovat stručný formulář, ve kterém budete muset uvést své osobní údaje, jako je jméno, přijímení, telefonní číslo, nebo emailová adresa. Pro ty, kteří preferují registraci osobně na kamenné pobočce sázkové kanceláře, dostupná je i tato možnost.

Pokud ovšem upřednostňujete online registraci, po vyplnění formuláře vás čeká ověření emailové adresy a telefonního kontaktu, který jste uvedli. Proto je potřeba, aby všechny údaje které uvedete, byly správné. Po obrdžení emailu od sázkové kanceláře ověříte adresu kliknutím na odkaz, který ve zprávě bude uvedený a následně vám bude formou textové zprávy zasláno heslo pro vaše prví přihlášení. Toto heslo je vygenerováno systémem a dá se očekávat, že bude poměrně náročné si ho zapamatovat. Proto v budoucnu můžete své přístupové heslo změnit v sekci nastavení vašeho účtu.

Dočasný účet 

Po prvním přihlášení je vaše registrace dokončená a došlo k vytvoření tzv. dočasného účtu. Tento účet bude funovat po dobu 30 dní a během jeho provozu budete mít omezené možnosti vsazení, kdy maximální celkový vklad na dočasný účet je 3000 korun.

Pokud si nejprve chcete vyzkoušet, jak se bude v Chance sázet a chcete zjistit, jestli se vám bude líbit herní prostředí, můžete po 30 setrvat v dočasném účtu, ale pokud nechcete, aby váš účet byl automaticky zrušen po uplynutí této doby, a chcete aby došlo k převedení účtu na trvalou formu, musíte navštívit některou z poboček sázkové společnosti Chance a ověřit zde svou identitu. K ověření identity vám postačí průkaz totožnosti. Dočasný účet samozřejmě můžete na trvalý změnit ihned, nebo kdykoli během doby 30 dnů a to právě ověřením totožnosti na kamenné pobočce. Pro ty sázející, kteří používají banky jako je Moneta, ČSOB, Česká spořitelna a další, máme dobrou zprávu, jelikož Chance nabízí ověření totožnosti skrze banku a vyhnete se tak nutnosti fyzicky dojít na pobočku.

Jak se můžete registrovat v mobilní aplikaci Chance?

Registrace v mobilní aplikace Chance se nijak zásadně neliší od registrace na webových stránkách. Po stažení aplikace jednoduše kliknete na její ikonku a otevřete aplikaci, registrujete se při jejím otevření a zadáte své osobní údaje. Stejně jako u registrace na klasické webové stránce je nutné uvést osobní údaje včetně telefonního čísla a emailu, tak aby mohlo dojít k ověření. Váš účet bude stejně jako u webové registrace vytvořen jako dočasný a změněn na trvalý bude až v moment, kdy ověříte svou identitu.

Ověření účtu a vytvoření trvalého hráčského konta 

 • Chance registrace není kompletní pokud neověříte svou totožnost
 • K ověření totožnosti je potřeba fyzicky navštívit pobočku sázková kancelář Chance a předložit doklad totožnosti – nejčastěji občanský průkaz
 • Nutnost fyzicky navštěvovat pobočku pro vás odpadá v případě, že jste klientem jedné z těchto bank – Česká spořitelna, Equa bank, Moneta, ČSOB, nebo Komerční banka, jelikož klienti těchto bank mají k dispozici možnost ověření identity skrze banku
 • Kompletní registrace a vytvoření hráčského účtu je dokončené pouze v moment, kdy je vaše identita ověřena

Pro všechny, kteří si chtějí být jistí postupem při vytváření trvalého hráčského účtu, doporučujeme přečíst di podmínky, které sázková kancelář stanovuje. Na dočasné účty, tedy účty hráčů, kteří se v rozmezí 30 dnů registrovali, ale ještě neověřili svou totožnost, se vztahují omezení v podobě maximální celkové výše vkladu na hráčský účet – 3 000 korun. Pokud nedokončíte registraci během období 30 dní a ověřením identity nepřejdete do formy trvalého účtu, váš hráčský účet bude zrušen a to bez bez nároku na plnou finanční kompenzaci. Chance vám vrátí pouze výši vašeho původního prvního vkladu.

Bankovní metody a provedení prvního vkladu 

Váš první vklad na sázkařský účet vytvoříte jednoduše kliknutím na sekci provést vklad na stránkách Chance nebo v aplikaci. Sázejícím je k dispozici celá řada platebních metod pro vytvoření prvního vkladu.

Bankovní metodaMinimální/Maximální vklad v KčDoba vkladu
Bankovní převodbez omezení1-3 prac. dny
Platební karta100 / 999 999on-line
Bankovní účet ČSOB100 / 999 999on-line
Bankovní účet Poštovní spořitelna100 / 999 999on-line
Komerční banka10 / 999 999on-line
Raiffeisenbank10 / 999 999on-line
Moneta10 / 999 999on-line
mBank10 / 999 999on-line
Fio banka10 / 999 999on-line
Sberbank10 / 999 999on-line
Česká Spořitelna10 / 999 999on-line
Unicredit10 / 999 999on-line
PayPal100 / 50 000on-line
Skrill1 000 / 50 000on-line
Skrill1 000 / 50 000on-line
Paysafecard10 / 24 000on-line
Vklady na pobočce0 / 5 000on-line

Nejčastější dotazy 

 • Je na webu Chance dostupné i živé sázení?

  • Ano, na stránkách sázkové společnosti Chance můžete v sekci chance live sázky využít i živého sázení, stejně jako například v sekci chance vegas je možné zahrát si kasinové hry.
 • Nabízí sázková kancelář Chance bonus za registraci?

  • Ano, k dispozici je bonus za registraci 200 Kč zdarma a 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2000 Kč.
 • Jaké jsou bonusové kódy, akční kód Chance a další výhody?

  • Sázková kancelář momentálně nenabízí možnost použití akčních kódů a tím šetří čas svých klientů, jelikož všechny bonusy jsou dostupné i bez jejich použití.
 • Jaké jsou chance kurzy?

  • Kurzy v sázkové kanceláři jsou odvozené od kurzů společnosti Tipsport, jejíž součástí je Chance už několik let.